Kvalita Kvalitní ověřené produkty
Okamžitý odběr zboží máme skladem
Poradenství pomůžeme Vám s výběrem

Krmítko dřevěné

350,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

Krmítko dřevěné pro ptáčky s očkem na zavěšení.chráněno proti povětrnostním vlivům lakem a mořením.Sáček se slunečnicí a jedna lojová koule je součástí krmítka.Takže stačí jenom najít vhodné místo a pověsit.Ale pozor na predátory,kočky.

Přes zimu je potřeba myslet také na tvory, kteří na naší zahradě mohou také pomoci. Pokud ptáky považujete za škodné a neprospívající tvory, je tento článek právě pro vás. Například sýkorky mohou při hnízdění zkonzumovat neuvěřitelné množství hmyzu, který by mohl poškodit vaše ovoce a zeleninu. Ale také vrabci, zvonci a dlaskové mohou významně likvidovat nežádoucí hmyz na vaší zahradě. A proto je potřeba se ptáčkům za jejich práci odvděčit a sem tam jim přidat něco do zobáčku.

Jaké vybrat krmítko?

Zima je pro ptáky, kteří neodlétají do teplých krajin, náročným obdobím. Právě přikrmování jim může dokonce zachránit život. Krmítka nejsou jen pro zručné kutily, kteří to umějí se dřevem. Poměrně levná a pěkná krmítka můžete dnes sehnat v jakýchkoli zahradních centrech. A k jejich vystavení by mělo dojít právě v listopadu, aby si na ně ptáčci zvykli. Mnohem příjemnější jsou krmítka, která jsou vyrobena z přírodních materiálů (dřevo, bambus apod.).

Zdroj:Naše zahrada.

Krmítko

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: