Prkénko s ručkou 33x18 cm

175,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Jednoduché, ale v kuchyni nepostradatelné prkénko  s ručkou.33x18cm Taková ta klasika, ale na rozdíl od jiných prkének je to kvalita ,z tvrdého dřeva. Věříme,,že se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem,při vaření dobrot pro vaše blízké. Kvalita: profi.

Ačkoliv se zdá, že kuchyňské prkénko,je věc jednoduchá, nevyžadující žádnou pozornost, opak je pravdou.

Kvalitní tvrdé dřevo,atestovaná lepidla, jdou ruku v ruce s fortelem,zkušeností a strojním vybavením výrobce. Proto by jsme měly při používání prkénka,(válu dodržovat techto několik zásad:

Před prvním použitím doporučujeme prkénko důkladně napustit,(potřít) stolním olejem. Snáze se pak udržuje a nebere do sebe tolik vody.

Čeho se musíme vyvarovat:

Prkénko nepoužívejte k sekání nebo hrubím ůderům ,třeba při porcování masa. Je to prkénko, ne bourací špalek.Doporučujeme podložit prkénko složenou utěrkou. Neosvědčily se nám nožičky,hrozilo poškrábání mycí desky,špatně se prkénko udržovalo.

Nepoužívejte myčku, nebo nenamáčejte celé prkénko do dřezu. Prkénko nesmí natáhnot vodu.Pouze otírejte.Při sesychání hrozí popraskání.

Prkénko nevystavujte působení sálavého tepla,nedávejte do trouby,radiátory, kamna.

- Na prkénko nepokládejte horké hrnce ani pánve

Po práci nenechávejte zbytky jídel na prkénku,ale snažte se prkénko otřít a nechat při pokojové teplote vyschnout.Všeobecně se vyvarujte vlhkému prostředí.

Jak prkénko,(Vál) udržovat.

Ihned po práci prkénko otřete a můžete desinfikovat ,třeba solí, nabo kyselinou citronovou. Čas od času prkénko napusťte stolním olejem. Nebojte se množství(asi 2 dcl.). Důležité je se vyvarovat mokrému prostředí.Pokud se tak přesto stane, tak prkénko vytřete do sucha , a nechte při pokojové teplotě pomalu vyschnout. Naše prkénka se používají jak v domácnostech, tak profesinálové.Při dodržování těchto zásad, s nima panuje všeobecná spokojenost. Věříme, že i vy při dodržování těchto několika zásad rozšíříte rodinu spokojených uživatelů našich výrobků.

Chatař-Chalupář

7 dalších produktů ve stejné kategorii: