Kvalita Kvalitní ověřené produkty
Okamžitý odběr zboží máme skladem
Poradenství pomůžeme Vám s výběrem

Vlašské ořechy v akátovém medu.70gr.

42,77 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

Vlašské ořechy v akátovém medu.70gr.

Vůně vloupaných ořechů a připravených na sušení na sluníčku. To mě provází vzpomínky na moje mládí. A když se k tomu přidá vůně a kvalita  akátového medu.

Tak to je zdravá vitamínová bomba, pro váš organismus. A můžete bez výčitek

mlsat,a ještě se léčíte.


VLAŠSKÉ OŘECHY – energie pro srdce a mozek

Složení ořechů je totiž takové, že je zařazuje mezi nejhodnotnější potraviny.

Tuky obsažené ve vlašském ořechu tvoří až 62% jeho hmotnosti. Tyto tuky jsou kvalitní (nenasycené  a polynenasycené mastné kyseliny a lecitin) a člověku velmi prospěšné:

Kyselina linolová 31,8 %, která pomáhá výrazně snižovat hladinu cholesterolu v krvi, podílí se na stavbě nervové tkáně a na tvorbě protilátek. Kyselina linoleová 6,8 % (omega 3) která se nalézá i v rybách, snižuje hladinu cholesterolu a trigliceridů v krvi, zabraňuje vzniku krevních sraženin v cévách a brzdí zánětlivé procesy.

Vlašské ořechy obsahují 1,39 mg mědi na 100g, což je více, něž většina rostlinných potravin či masa. Tento stopový prvek umožňuje vstřebávání železa ve střevech a pomáhá tak při prevenci chudokrevnosti.

Jsou dobrým zdrojem zinku, jež je důležitý pro enzymatické reakce, pro zdravé vlasy, pokožku, nehty, prostatu a mnohé další biochemické pochody.

Mangan obsažený ve vlašských oříšcích může pomoci neplodným párům, neboť nedostatek tohoto prvku se může podílet na neplodnosti mužů i žen. (více jej obsahují jen lískové oříšky, sója, fazole a obilí)

Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.